Domovní elektroinstalace

Sháníte okamžitou opravu zásuvkového nebo světelného obvodu? Neváhejte nás kontaktovat, v opravdu krátkém čase k Vám vyšleme našeho elektrikáře, který opraví vzniklé škody. Ať už se jedná vyhoření zásuvky vlivem zkratu či opotřebováním materiálu, výměnu a kontrolu správnosti funkcí zásuvek a zásuvkových rozvodů, vypálení objímky vlivem opotřebovanosti či výměna vypínačů osvětlení i s instalací. Naši technici Vám rychle a snadno vrátí vaši domácnost do bezpečného a plně funkčního stavu, ať už Vám nefungují zásuvky či světla. Zapojíme Vám i nová svítidla, osvětlení či spínače k nim příslušící.

Výměna domovních jističů

V případě, že ve Vaší domácnosti potřebujete výměnu domovních jističů, vyvarujte se jakékoli manipulaci s nimi. Naši vyškolení technici převezmou téměř ihned po Vašem zavolání celkovou výměnu jističe. Neodborné zásahy do tohoto zařízení Vám mohou způsobit smrtelná zranění, nepodceňujte tento fakt a obraťte se na naše poučené elektrikáře.

Rozplombování elektroměrů

Naše firma dále vlastní povolení k rozplombování elektroměrů od společnosti ČEZ. Po telefonické domluvě s Vámi nahlásíme skupině ČEZ rozplombování elektroměru, všechny povinnosti s nahlášením spojené tedy přenecháte nám. V domluveném termínu stávající rozvaděč odpojíme, nainstalujeme nový stejné proudové hodnoty a přehodíme elektroměr. Všechny tuto úkony jsou provedeny v jeden den, běžný chod Vaší domácnosti či firmy bude narušen jen minimálně. 


Nezávazná poptávka